Wtorek, 26 Maj 2020 r. ,   Filipa, Pauliny

Reklamowe24

   1
Zlokalizowana w Łodzi firma Reklamowe24 dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży akcesoriów reklamowych. Jej główną specjalność stanowi produkcja i znakowanie gadżetów promocyjnych, takich jak słodycze reklamowe i wielu innych. Firma realizuje zamówienia indywidualne i nietypowe, a także nieustannie rozszerza asortyment swoich produktów. 

Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców poszukujących delikatnej, a jednocześnie skutecznej formy promocji własnej marki lub firmy, oferuje aktualnie ponad 10 tysięcy dostępnych gadżetów reklamowych. Na portfolio produktowe składają się nie tylko słodycze reklamowe- cukierki, bombonierki czy czekoladki reklamowe, ale także długopisy, notatniki, kalendarze i wiele więcej. 

Zestawy piśmiennicze lub świąteczne, organizery skórzane czy koszulki z nadrukiem to tylko niewielka część asortymentu. Do dyspozycji klientów pozostają zarówno uniwersalne gadżety, na przykład czekoladki reklamowe, lub ściśle nawiązujące do profilu ich działalności. Reklamowe24 zapewnia pomoc w wyborze produktów.
Adres
ul. Zgierska 249a
91-495 Łódź
Strona WWW
Telefon
NIP
7262552678
REGON
100285554